Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, July 5, 2018

Tragjike/ Shoferit i ikën mendja merr përpara njerzit në këtë qytet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Sochi të Rusisë.

Një automjet është futur mes turmës së njerëzve, duke lënë një person të vdekur.
Nga të dhënat e para raportohet edhe për 6 persona të plagosur nga të cilët, 2 ndodhen në gjendje të rëndë. Dyshohet se drejtuesi i makinës, ka dremitur para aksidentit.
Në Sochi do të zhvillohet ndeshja çerekfinale mes Rusisë vendase dhe Kroacisë, ditën e shtunë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot