Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, July 1, 2018

Prekën gjithë shqiptarët me historinë e tyre, çifti nga Korça bën gjestin romantik

Historia e dy të moshuarve nga qyteti i Korçës, të cilët u braktisën nga djali dhe vajza dhe u lanë të flinin në mes të katër rrugëve, ka prekur mijëra shqiptarë. 
Fadil dhe Lumturije Mane u ndihmuan nga shumë njerëz që e njohën rastinpërmes rrjeteve sociale. 
Ata u sistemuan dje nga Shërbimi Social në Korçë dhe u akomoduan brenda një azili në Kuçovë.
Mirëpo mjekët që i kanë vizituar ditën e sotme u surprizuan kur panë një gjest shumë të bukur nga ana e dy të moshuarve.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot