Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, July 6, 2018

Gramsh- Elbasan/ Shembet masivi shkëmbor

Një masiv shkëmbor është shembur pjesërisht në aksin rrugor Gramsh-Elbasan, pranë fshatit Cingar.

Një pjesë masivi ka rënë në rrugë, e ndërsa pjesa tjetër paraqet rrezikshmëri, pasi mund të bjerë nga momenti në moment.

Pjesa e shkëmbit edhe pse është e mbuluar me rrjete dhe kavo sigurie, është dëmtuar dhe më e rrezikshme paraqitet për udhëtarët e natës.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot