Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 2, 2018

Foto/ Furgoni prishet në mes të rrugës, njerëzit ulen në mes të rrugës në Librazhd

Ka pësuar defekt dhe ka ngelur në mes të rrugës furgoni  8+1 linjës Libtazhd Prrenjas. Ende nuk dihen shkaqet e qarta të këtij problemi që është shkaktuar në këtë makine, ama shpesh është diskutuar në lidhje me amortizimin e tyre.
  Përkundrejt shërbimit me mjete të amortizuara, por si të mos mjaftonte vetëm kjo, shumë qytetarë janë detyruar të dalin nga makina e të rrinë në anë të rrugës, në pritje të një zgjidhjeje apo te nje furgoni tjeter.
Mjeti i transportit ka ngelur në pozicion të keq në rrugë, duke shkaktuar kështu edhe bllokimin e trafikut. No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot