Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 17, 2018

Elbasan/ Motori përplaset me autokombajnën, ndërron jetë 50 vjeçari

Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit pasi teksa po drejtonte një motor është përplasur me një autokombajnë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shalës, pranë Cërrikut, ndërsa viktima është shtetasi O.M, 50 vjeç.
Si pasojë e aksidentit, shtetasi O.M., nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot