Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 24, 2018

Elbasan/ Konfliktohet me vjehrrin dhe i vë flakën shtëpisë


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e ditës së sotme në Elbasan konkretisht në fshatin Reçan. Bëhet fjalë për një konflikt që ka ndodhur mes vjehrrit dhe dhëndrit për shkaqe ende të pazbuluara. Më pas 30 vjeçari Çlirim Kasa i ka vënë flakën shtëpisë e cila është djegur plotësisht. Kasa është arrestuar nga policia dhe pritet të zbardhen detaje të reja.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot