Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

E përdhunoi i vëllai, ja çfarë bën 15 vjeçarja

Një ngjarje tronditëse ka përjetuar një 15-vjeçare në Indonezi.

15-vjeçarja identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur është përdhunuar nga vëllai i saj dhe ka mbetur shtatzënë.

Mediat e huaja raportojnë se e reja ka vendosur të abortojë, por për këtë vendim është dënuar rëndë.

Autoritetet indoneziane i kanë vënë prangat së bashku me vëllain e saj, pasi ligji kundër abortit në këtë shtet është i rëndësishëm.

Aborti është i ndaluar, përveç rasteve kur  jeta e një gruaje është në rrezik apo në rrethana të caktuara nëse ajo dhunohet, sipas ligjit indonezian.

Vëllai i saj u burgos për dy vjet për sulme seksuale me një të mitur.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot