Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, July 19, 2018

Del videoja e momenteve intime mes Taulant Ballës dhe presidentes kroate

Eksponentja demokrate, Silvi Bardhi, ka publikuar një video në të cilën duket kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, gjatë takimit nga afër me presidenten kroate, Kitarovic.

Një moment, ndoshta pa vetëdije, Balla i shkel syrin presidentes, teksa nuk e kursen buzëqeshjen për të.

Bardhi shkruan me nota ironie:

"Kur te shkel syrin "Toyota Yaris", integrimit veri vizen!".

Interesante është sjellja e socialistit me presidenten kroate dhe interpretime të ndryshme mund të japin ekspertët e gjuhës së turpit për këtë situatë komplekse e plotë dyshime.
Shikoni më poshtë.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155746341856094&id=674151093&ref=content_filter

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot