Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 17, 2018

Dashuria online i shkatërron jetën, ja si ia mori kursimet e jetës personi me foton e ish-ambasadorit shqiptar

Dashuria me një person që e njohu online dhe që iu prezantua në profil me foton e Flamur Gashit, ish ambasadori i Shqipërisë në Boshnje, vëllai i deputetit të LDK-së në Kosovë, Arben Gashit i kushtoi tërë pasurinë e jetës një gruaje të ve në Orlando.

Daily Mail, shkruan për historinë dhe zhgënjimin e madh të Diane Standish, gruas që nga mashtrimi humbi plot 270 mijë dollarë.

Ajo thotë se ajo ra në dashuri me njeriun që e njihte si Darnell ‘Jerry’ Michael pasi u takuan në platformën online www.match.com.


Por, fytyra me të cilën ajo ra në dashuri ishte e Flamur Gashit, ish-ambasador në Bosnje, i cili është i martuar, ka tre fëmijë dhe jeton në Kosovë, shkruan Daily Mail.

Ajo tregon se si u njohen dhe bisedat qe bene, duke pranuar se u dashuria edhe pse si thote vete “Unë kurrë nuk mendova se dikush mund të bjerë në dashuri me dikë në telefon.  Por për disa arsye, ai thoshte vetëm gjërat e duhura për mua”.

Ajo tregon me tej se ka njohur plot njerez qe pasi jane njohur ne kete site jane martuar dhe jetojnë te lumtuar me njeri tjetrin, ndaj nuk pati asnje dyshim ne personin me te cilin po bisedonte.


Sipas tij, personi nga ana tjeter i kerkoi parate per te ardhur prane saj ne Orlando e me pas te martoheshin bashke. Por me pas ai u zhduk dhe nuk pergjigjej ne asnje nga numrat e kontaktit qe i kishte lene.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot