Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, July 5, 2018

Çfarë kishte fotoja e Berishës që gajasi gjithë Parlamentin?

Sali Berisha, ndër të shumta herë që doli në foltoren e Kuvendit, nuk nguroi të tregonte një foto nga iPadi, e cila shkaktoi plotë të qeshura në sallë.

Bëhet fjalë për një foto ilustruese të një personi që ishte nën efektin e drogës. Berisha tha se kjo ishte gjendja e kryeministrit të vendit.

Rama duket se nuk e ka marrë për keq këtë deklaratë dhe ka qeshur me batutat e doktorit.

Më herët Berisha akuzoi të gjithë socialistët se sillen sikur janë të droguar, sa kohë që mendojnë të shembin me procedurë të përshpejtuar Teatrin Kombëtar të vendit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot