Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Blen makinë mijëra euro e nuk kujdeset për të birin, masakrohet shqiptari/ "Pabuks, ke rënë në lek"

Ai është bërë baba prej disa kohësh por teksa i biri vijon të rritet, Majk nuk publikon asnjëherë foto me të, e siç ka thënë mamaja e të voglit, as nuk e takon dhe as nuk paguan detyrimin mujor për ushqimin e të voglit.

Së fundmi këngëtari i suksesshëm ka arritur të blejë makinën e ëndrrave, një Porsche shumë të shtrenjtë, por fansat nuk ia kanë kursyer kritikat.

Ata e kanë cilësuar "pabuks" që është bërë me lekë dhe ia kanë përplasur në fytyrë mungesën e të qenurit një prind i mirë.

Më poshtë disa nga komentet e ndjekësve.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot