Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, July 17, 2018

Bes Kallaku acarohet keqazi me gjestin që i bënë për vajzën e sapolindur: Njerëz të sëmurë!

I shumëpritur nga mediat rozë ishte edhe fakti se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj sollën në jetë të voglën e tyre Ajka.

Lajmin e gëzueshëm çifti e ndau me ndjekësit në rrjetet sociale duke i kushtuar të bijës fjalë të ndjera.

Ndërkohë që fansat e shumtë të aktorit dhe këngëtares mezi e kanë pritur ardhjen në jetë të vajzës së vogël, i kanë kushtuar asaj edhe fanpage në rrjetet sociale.

Një prej fansave të tyre i ka hapur vajzës së tyre një profil në Instagram dhe i kërkon ndjekësve të shtojnë fansat në faqe, në mënyrë që t’ia bëjë surprizë Besit dhe Xhensilës.

Aktori ka shkruar në një Instastory i revoltuar:

"Ju lutem bëjini report kësaj faqeje, nuk ka dhe as nuk do të ketë faqe të vajzës nga ana jonë. Njerëz të sëmurë.”

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot