Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, July 23, 2018

Aksident i frikshëm në Librazhd/ Burrë e grua plagosen rëndë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit dhe bashkëshortja e tij, të cilët u dërguan për të marrë ndihmën mjekësore në spitalin e Elbasanit. Në vendngjarje mbërritën policia dhe zjarrfikësit. Shkak mësohet se është bërë moti i keq.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot