Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, July 18, 2018

24 vjeçarja seksi nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Në setin e fotografeve për revistën Sixty6, ylli i “love Island” nuk i ka lënë vend imagjinatës me pozat e saj tejet sensuale.

Megan Barton-Hanson ka pozuar me një seri veshmbathjesh, ku nuk mungon dalja në pah e formave të saj seksi edhe pse kur ishte e vogël Megan ngacmohej në shkollë për tiparet e saj të fytyrës, tipare që sot shumë do i kishin zili.

Bjondja 24-vjeçare po përjeton një romancë dashurie me Wes Nelson dhe ashtu siç duket edhe në fotot e mëposhtme pasioni i ka dhënë edhe më hijeshi.

Megan u ka rënë në sy revistave dhe linjave të rrobave të brendshme përmes Instagramit të saj dhe kjo i ka hapur dyer të reja e premtuese në këtë fushë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot