Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, June 25, 2018

Vendimi i FIFA-s për Xhakën dhe Shaqirin.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri nuk do të dënohen për 'festimin' e tyre gjatë ndeshjes me Serbinë.Është ky verdikti i dhënë nga qeveria e futbollit botëror FIFA.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot