Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Van Dam në Shqipëri, aktori film aksion në vendin tonë

Një nga aktorët më të dashur të publikut shqiptar, duket se do të xhirojë një film hollivudian në vendin tonë.

Jean Claude Van Dam ka zbarkuar dittën e sotme në Shqipëri, i shoqëruar nga aktori Mel Gibson.

Sipas mediave, të dy ikonat e kinematografisë amerikane kanë zbritur paraditen e sotme në Rinas.

Me sa duket Gibson dhe Van Dam, pritet të nisin ditën e nesërme xhirimet e një filmi aksion.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot