Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Tronditëse, hedh nënën para traktorit !

Ky është momenti kur një burrë i pashpirt përdorë nënën e tij si mburojë njerëzore për ta ndaluar një burrë tjetër që të lëvizte me traktor.

Gruaja e moshuar dhe e dobët tërhiqet si nje thes i patateve nëpër tokë nga i biri dhe hidhet para traktorit, transmeton Telegraf Albania.

Kur ajo zvarritet në përpjekje për t’u larguar nga aty, ajo kapet dhe tërhiqet prapa para traktorit dhe qartësisht vuan derisa hidhet për t’u siguruar që traktori të mos lëvizë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Mungla, që gjendet në Perëndim të shtetit të Maharashtras së Indisë, ku burri që tërhoqi zvarrë të ëmën ishte në një konflikt me burrin që po voziste traktorin.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot