Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, June 26, 2018

Shpërthen në flakë makina në mes të Elbasanit

Mbrëmjen e djeshme në lagjen "Çlirimi" Elbasan ka marrë flakë mjeti tip 'Porsh' me targa AA 177 TK ,në pronësi të shtetasit M.M 34 vjeç, banues në lagjen "11 nëntori" Elbasan.
Burime nga policia e Elbasanit bëjnë me dije se mjeti ishte parkuar në ish-terminalin e autobusëve dhe si pasojë e flakëve është djegur pjesërisht.
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor ku nga veprimet e para dhe deklarata e pronarit mendohet se ngjarja ka qënë aksidentale, shkëndijë elektrike.
Vijon ende puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot