Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, June 26, 2018

Shakira 'tradhton' Pique, ja me cilin ekip bën tifo në kampionatin botëror

Pas disa muajsh me probleme shëndetësore, ajo është kthyer më mirë se kurrë, për t'i dhënë ngjyra turneut të saj të parë në 7 vite.
Ajo është shumë e interesuar për ndeshjet e kampionatit botëror, në të cilën Gerard Pique luan me ekipin e Spanjës. Por Shakira e tregon vazhdimisht se është në përkrahje të ekipit të saj të zemrës që është ekipi nga vendi ku ajo vjen. Para disa ditëve ajo ka shpërndarë një fotografi të fëmijëve të saj Milan dhe Sasha, të cilët kanë të veshur fanellat e Kolumbisë. Shakira ka festuar fitoren e këtij ekipi përballë Polonisë.
Këngëtarja ka shpërndarë një video në të cilën shihet ajo me prindërit e saj dhe fëmijët duke bërtitur “Kolumbia, Kolumbia” në mes të qeshurash dhe përqafimeve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot