Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

Sadna e Bidaait zhvishet, ja si reagojnë fansat

Ajo njihet si Sadna e serialit shumë të dashur për shqiptarët “Bidaai”.

Për aktoren Sara Khan fama ka ecur më së miri që pas serialit që preku zemrat e të gjithëve.

Aktorja ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët janë tepër aktivë me komente në foto që ajo poston.

Së fundmi, aktorja ka postuar disa foto ku shfaqet me bikini në rërë dhe tregon format e rregullta trupore.
Fansat indianë nuk e kanë pritur aspak mirë  faktin që ajo po ekspozonte trupin dhe kanë shpërthyer në kritika edhe për faktin se ishte pa makijazh.

Një fans i komentonte:

Ti më pëlqen si aktore, por do të heq nga Instagrami im sepse këto foto janë të papranueshme".

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot