Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Roza Lati i vë flakën rrjeteve

Roza Lati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar si dhe një ndër femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Lati është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpeshherë provokon me fotot seksi, ku ekspozon format provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi me disa foto shumë të nxehta ku shihet tërësisht lakuriq.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot