Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

Çmenden serbët, nga humbja me Brazilin treguan forcën me tifozët

Ka qenë një situatë kaotike ajo që ka ndodhur në stadiumin e Otkritie Arena në Moskë, gjatë ndeshjes mes Brazilit dhe Serbisë.

Tifozët brazilianë dhe ata serbë filluan të shkëmbejnë grushte, teksa rojet e stadiumit u futën menjëherë duke i ndarë.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale janë fiksuar pamjet gjatë momentit të tensionit.

Nga ana tjetër, raportohet se gjatë përleshjeve mbeti e plagosur edhe një tifoze femër, që u gjend aty pranë.

Ndeshja mes Serbisë dhe Brazilit përfundoi me rezultatin 0-2.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot