Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

Video/ Në mes të shiut e barit të njomë, çifti nuk frenohet mbi kodër në Elbasan

 Mospërmbajtja e vetes në publik shpesh rezulton e vështirë për shumë çifte. Skenat e sikletshme vënë në vështirësi njerëzit që janë prezentë në ambientet ku çiftet kryesisht e reja nuk frenojnë dot veten.
Moti me shi konsiderohet si atmosfera më romantike për t’u kënaqur me partnerin dhe me sa duket një çift nuk ka preferuar ambientet e mbyllura të shtëpisë.
Ata i kanë kaluar pritshmëritë dhe kanë preferuar barin e njomë për t’u shtrirë e për të kryer marrëdhënie seksuale. I vetmi detaj që nuk kanë marrë parasysh, apo për të cilin nuk kanë preferuar të shqetësohen, ka qenë audienca poshtë kodrës që mbeti e habitur, megjithëse u përpoqën të fshiheshin poshtë çadrës.
Një djalë shkruan: "200 m pa hyre tek tuneli i Elb per Tirane, mire qe paskan cader te paktën”./telegraf(Kliko ketu per te pare videon_)


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot