Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

Mes luksit të shfrenuar, gruaja e Fatos Nanos lëviz me Maserati në mes Elbasanit


Pavarësisht “zhdukjes” nga skena politike, Fatos Nano dhe Xhoana duket se vazhdojnë të jetonte me të njëjtin luks, si në kohën kur ishte kryeministër.

Edhe pse rrallëherë shfaqen ne ekran, ish-kryeministri dhe bashkëshortja të ngjallin mjaft interes tek shqiptarët.

Bashkëshortja e Nanos, Xhoana është fotografuar së fundmi në Elbasan, ku shihet se lëviz me makinë super luksoze si “Maserati” dhe me shofer.
Ajo është fotografuar ne rruga 5-Maji por jo në shoqërinë e Nanos.
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot