Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Labinoti sekuestron 31 kg kanabis, tre të arrestuar në Elbasan, ja kush janë

Sekuestrohen 31 kilogramë lëndë narkotike e llojit kanabis në Elbasan. Operacioni policor i koduar "Labinoti" ka çuar në pranga tre persona.

Të arrestuarit janë:

•Klevis Metani, 25 vjec , banues në Tiranë.

•Rexhino Elezi, 27 vjec, banues në Tiranë.

•Redian Vata, 31 vjec, banues në Tiranë

Lënda narkotike u kap në fshatin Labinot -Fushë, në një automjet të marrë me qira.

Vazhdojnë hetimet për identifikimin e  bashkëpunetoreve të tjerë të përfshirë në këtë aktivitet kriminal.

Materialet i kaluan  Prokurorisë për veprime të mëtejshme për  veprën penale të  "Prodhimit dhe shitja e narkotikëve",  e kryer në formën e bashkëpunimit, e parashikuar nga neni 283/2  i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot