Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, June 26, 2018

Kallashi feston datëlindjen nudo !

Kërcimtarja e njohur Donjeta Kosumi, emri i artit i së cilës është Kallashi, ka festuar datëlindjen e saj të 24.
Me këtë rast ajo i ka bërë vetes por edhe fansave, një dhuratë mjaft të nxehtë.
Ajo ka pozuar e gjitha pa rroba, duke nxjerrë në pah format trupore.
E vetmja gjë që mbante “veshur” ishin disa xixa të florinjta.
Bien në sy format e bëshme të balerinës së klubeve të natës, e cila duket se ka shtuar disi në peshë.
Prej disa kohësh Kallashi, është përfshirë dhe në muzikë, duke dashur të eksperimentojë më shumë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot