Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Ja gruaja që fle me burrin dhe dashnorin

Chriss dhe Matt janë në një marrëdhënie ‘Polaymarous’ dhe e quajnë veten çifte treshe. Pas gjashtë viteve bashkë, çifti i martuar Chris dhe Matt Brandt vendosën të hapin marrëdhënien e tyre.

Ndryshe nga Matt Brandt, Chris Brandt kishte përjetuar marrëdhënie heteroseksuale në të kaluarën dhe ftuan Cait Eranest 28 vjeçar në shtëpinë e tyre në vitin 2015.

Siç shkruhet në "The Independent",  tani të tre ndajnë një shtrat në një apartament me një dhomë gjumi.

“Në fillim Matt ishte kundër por më pas ai u pajtua. Të tre filluam të shpenzonim gjithnjë e më shumë kohë së bashku dhe pas rreth shtatë apo tetë muajsh filluam të jemi të tre bashkë”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot