Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

I jepnin makinës pa patentë, maturantët behën copë –copë në këtë aks, 6 të plagosur


Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Fushë Krujë-Laç. Disa maturantë kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave.

Të rinjtë janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e njohur si kryqëzimi i Patokut. Jane 6 persona te plagosur!

Një makinë tip ‘Audi’ është përplasur me një ‘BMW’. Sipas policisë të rinjtë ecnin me shpejtësi dhe pa patenta./

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot