Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, June 25, 2018

Fustan nusërie me letra higjenike

Një shqiptare ka zënë vendin e tretë në një konkurs të fustaneve të nuserisë të realizuara me letra higjenike në New York.
Mimoza Haska mundi 1500 konkurentë në 14 vjetorin e konkursit të 'Annual Toilet Paper Wedding Dress Contest Presented' dhe fitoi një çmim prej 2500 dollarësh për fustanin e saj të nusërisë me letra higjenike.
41 vjeçarja e lindur në Shqipëri dhe që jeton në SHBA ushtron profesionin e parukieres.
Ajo thotë se iu deshën 8 javë për ta realizuar këtë fustan dhe tani është e lumtur që ia arriti qëllimit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot