Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, June 28, 2018

Foto/ Djemtë nga Quksi çajnë me thikë njëri-tjetrin, në gjendje të rëndë 19-vjeçari!


Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në Elbasan.
Sherri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme rreth orës 21:45, në lagjen "28 Nëntori", në ambjentet e brendshme të një lokali.

A.Q., 19 vjeç dhe  F.T., 18 vjeç ( shokë) janë konfliktuar me një tjetër person për motive të dobëta. Të rinjtë mendohet te jenë nga fshati i Quksit sic deklarojne dëshmitarët në vendngjarje për telegraf albania. 

Si pasojë e konfliktit janë plagosur me thikë shtetasit A.Q., dhe F.T., të cilët janë trasportuar në Spitalin Rajonal Elbasan dhe janë jashtë rrezikut për jetën.
Pas ngjarjes, Policia ka arritur të identifikojë autorin e dyshuar të ngjarjes dhe ta ndalojë atë.

Bëhet fjalë për Q.P., 19-vjeç.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./telegrafalbaniaNo comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot