Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Dasmë me dy dhëndurë

Pushimet e verës, këtë vit për bloggeren e njohur Chiara Ferragni, nuk do të jenë si çdo vit. Pas lindjes së Leone-s, në marsin e këtij viti, bloggerja dhe partneri i saj, reperi Fedez, do të bëjnë dasmë. Lajmin e ka dhënë vetë Chiara nga Instagrami i saj disa orë më parë.

" Mezi po i pres pushimet e verës që do të përfundojnë me dasmën time”, – shkruan Chiara në profilin e saj pas kësaj fotoje, pas së cilës vërshuan urimet e ndjekësve.
Leo, me siguri, do të jetë protagonisti i dasmës së prindërve të tij, kështu që, në fund të verës, të gjithë do të shohim një dasmë me 'dy dhëndurë.'

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot