Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, June 28, 2018

Çdo gjë sipas terezisë, edhe kukullat e seksit do t’ju refuzojnë

"Samanta" ishte një kukull seksi e projektuar për të kënaqur dëshirat e çdo mashkulli.
Vitin e kaluar ajo u prezantua në Austri, në panairin elektronik dhe ajo që ndodhi aty, bëri që "krijuesi" i saj të marrë masa të rrepta.
Inxhinieri elektronik Sergi Santos, tha se kukulla u keqtrajtua vjet në panair, duke përfunduar e ndotur dhe me gishta të thyer.
Kjo bëri që tashmë ai të vendosë një funksion të ri në kukullat e reja të seksit.
Sipas Santos, tashmë ato do të refuzojnë, në momentin kur dikush “do të përpiqet të përfitojë” më shumë prej tyre.
Ajo mund të ndalojë së bashkëvepruari e të rrijë si kukull nëse përdoruesi nis ta prekë në mënyra aspak të respektueshme.
Ky lloj roboti do të kushtojë 4000 euro dhe do ketë aftësinë t’i thojë burrave “jo”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot