Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, June 26, 2018

Bora, si gjithmonë përvëluese, ja arsyeja pse po i çmend të gjithë


Moderatorja sportive Bora Zemani ka befasuar me format e saj trupore.
Asaj i është besuar një nga emisionet sportive dhe çdo ditë është me tifozët e Botërorit 2018 në Sheshin e Tiranës.
Bora ka treguar me postimet e njëpasnjëshme, se është mjaft e zellshme me ushtrimet në palestër dhe jo më kot konsiderohet si një nga mamit më seksi shqiptare.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot