Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, June 29, 2018

Boll ma more gjoksin se le nam, Bleona fëlliq kameramanin në emision

Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit dhe shkaktoi tension, kur tentoi të largohej.

Kjo, pasi ajo nuk donte që përballë të kishte aktorin e humorit Rezart Veleshnja, i cili kishte imituar procesin e ngrirjes së vezëve nga këngëtarja.

Kur mezi u kthye në studio, Bleona duket se u nxeh keq me kameramanin.

Ajo i tha: "Ore, po kjo kamera, kush është ky. Boll ma more gjoksin se le nam"

Ndryshe nga herët e tjera, Bleona kishte zgjedhur që të vinte pa make up në emision.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot