Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, June 25, 2018

Bleona Qerreti në versionin shkrimtare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bleona Qerreti ka deklaruar para pak kohësh që do të shkruajë një libër për jetën e saj.
Libri do të jetë shumë shpejt në treg në gjuhën shqipe dhe angleze dhe cilido mund ta blejë online ose në librari.
Këngëtarja ka ardhur në Shqipëri për të vendosur se kush do të jetë përkthyesi i librit në gjuhën shqipe.
Bleona, e cila është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj atje, ka zbuluar për publikun se libri do të përmbajë edhe gjërat më sekrete të jetës së saj.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot