Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, June 27, 2018

19 vjeçarja shkon me hanxhar në shtëpinë e të dashurit dhe e detyron të bejnë seks

 
 Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë ka detyruar të dashurin të bejnë seks, duke mbajtur një hanxhar në dorë.
E reja nga Montana është arrestuar nga policia pasi ka hyrë në shtëpinë e ish-të dashurit të saj me një hanxhar në dorë. Ish-dashuri i 19 vjeçares pretendoi se ajo e kishte detyruar të bënin seks.

Samantha Ray Mears, u arrestua nga policia pas denoncimit të viktimës, i cili kishte arritur t’i bënte disa foto mjaft kompromentuese.
I dashuri deklaroi ajo e detyroi të zhvishej dhe nisi të kryente marrëdhënie seksuale, duke mbajtur në dorë hanxharin.


Pasi mbaroi së bëri seks, ajo u ul lakuriq në shtrat, duke varur armën. Në atë pikë, viktima ishte në gjendje t’i bëntë disa foto, të cilat ia dorëzoi policisë si provë.
Mediat amerikane tregojnë se çifti kishte qenë në një marrëdhënie për shtatë vjet, por kohët e fundit, e reja kishte goditur disa herë ish-të dashurin dhe madje kishte tentuar edhe ta vriste.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot