Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, May 6, 2018

Çfarë po ndodh me Prrenjasin? Epo ka edhe më keqJemi mësuar ta shohim një qytet të varfër, të braktisur, pleq e plaka por ka ndryshuar për mirë. 


Gjithkush mund të gjykoj sipas bindjeve të veta politike por na duhet të pranojmë se këtë qytet askush nuk ka vend dorë qoftë edhe një tullë. Tashmë qytetit ka një pedonale, ka një sistemim që nuk ka ndodhur prej shumë vitesh. Të paktën duket se është një qytet i vogël.


Kjo nuk është një reklamë për drejtuesen e bashkisë por thjesht një ndërgjegjsim për të gjithë. Prrenjasi ka qenë historikisht në dorë të fatit dhe shpresoj që dikush të punoj më fortë edhe mos të vjedh si janë bërë prej vitesh.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot