Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, January 14, 2018

Prrenjas/ I riu tenton te kalojë kufirin me makinën plotë me drogë , por nuk do ta besoni çfarë i ndodhi në doganë!

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike.
Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës në Sarandë. Policia kufitare ka nisur peshimin e lëndës narkotike që u gjet në automjetin tip ‘Benz’ me targë AP125FS.Policia thotë se vijojnë hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike./telgrafNo comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot