Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, January 14, 2018

Pi 19 kokrra paracetamol njëherësh, vajza nga Librazhdi i bën gjëmën familjes

Një vajzë e re ka tentuar t'i japë fund jetës duke përfunduar kështu në gjendje të rëndë në spital. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhaj në rrethin e Librazhdit.


18-vjeçarja me inicialet A.B., në gjendje të rënduar emocionale dhe psikologjike, ka rrëmbyer një grusht me 19 kokrra paracetamol dhe i ka konsumuar ato njëherësh.


Ajo është futur në dhomën e saj dhe vetëm kur prindërit e kanë parë në gjendje kritike, kanë nxituar për ta dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ende nuk ka detaje mbi arsyet që e kanë çuar adoleshenten drejt vetëvrasjes.
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot