Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, January 18, 2018

Njihuni me modelen 20-vjeçare të Miss Pavarsia Kosovë 2018

 Një nga modelet më të reja tashmë Rudina Belba, e cila ka pozuar edhe për RedBlack Film është një ndër kompanitë e mëdha të filmit si dhe një ndër Produksionit Televizive më prestigjioze.

 20-vjeçarja është bërë mjaftë e populluar kohët  e fundit në  mediat sociale Instagram dhe Facebook.
 Bukuroshja e talentuar ka një eksperiencë të shkëlqyer si dhe bashkëpunim me disa evenimente më në zë të momentit.

 Ndër to mund të përmendim:
1-Emisionin Albanian Stars Magazine
2-Spektaklet e Bukurisë
3-Miss Yjet e Detit
4-Miss Albanian Stars
5-Miss Tradits.

Por sic duket Rudina Belba është fokusuar më së shumti në një eveniment i cili po organizohet në Prizren ku merr pjesë edhe bukuroshja 20-vjeçare. 

Janë pothuajse mbi 40 konkurrente nga të gjitha trevat shqipfolëse që konkurrojnë për Miss&Mister Pavarsia 2018.

Juria profesionale do të jetë ajo që do të kurorëzojë bukuroshen më të bukur të Shqipërisë.


Rudina në një interviste është shprehur se: “ Më pëlqen të merrem me Miss-et, e kam pasion, falënderoj familjen për sportin qe më kanë dhënë. 


Momentalisht konkurroj në Kosovë për Miss&Mister Pavarsia në Kosovë shpresoj t’ia dal” është shprehur Rudina Belba. E vendosur dhe e bindur ajo tregon edhe planet  e së ardhmes duke i qëndruar besnike fushës së saj të Miss-it. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot