Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, January 14, 2018

Librazhd/ Gjendet i masakruar me grushte dhe e lenë pa ndieja në fshatin Xhyrë, alarmohen banorët!

Një burrë është gjendur nga policia i gjakosur dhe i dhunuar brutalisht në aksin Librazhd-Përrenjas. Mendohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes së kaluar në fshatin Xhyrë.

Banorët kanë raportuar menjëherë në polici dhe sipas forcave blu mendohet se personi është aksidentuar nga ndonjë automjet transmeton Telegraf Albania


Sipas një banori i cili ka pikasur të shtrirë në tokë dhe i gjakosur shprehet se: “Isha duke shkuar në shtëpi kur përpara me doli një person i shtrirë, shkova ta ngre menjëherë por ai ishte pa ndieja, lajmërova policinë dhe u largova. Mendoj se e ka dhunuar dikush sepse kishte shenja grushtesh në fytyrë”-shprehet A.S nga fshati i Vehçanit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot