Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, January 25, 2018

LAJM I FUNDIT/ Sherr mes dy personave, një i vrarë në Librazhd, ja kush është viktima!

 Update/  Një person ka humbur jetën pas një sherri në fshatin Orenjë të Librazhdit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta të parë, ndërsa mësohet se viktima është Idriz Bica, 59 vjeç. 

Sipas raportimeve të para autori i dyshuar është identifikuar si Fiqiri Haskurti. 

Mësohet se policia është njoftuar përmes sallës operative në Librazhd se në fshatin Zdrajç një shtetas është vrarë me sende të forta, sëpatë


Shërbimet e policisë menjëherë kanë shkuar në vendngjarje dhe nga veprimet e para hetimore konstatuan se viktima ishte shtetasi Idriz Byci. 
50-vjeçari kishte qenë duke pastruar rrugën në këtë fshat, ndërsa është qëlluar me sëpatë nga shtetasi Fiqiri Askurti, rreth 50 vjeç, që dyshohet të jetë i sëmurë mendor. Byci ka gjetur vdekjen në vend. Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot