Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, January 25, 2018

Digjet drejtoria në Librazhd, faji i punonjëses së pakujdesshme

Pakujdesia e punonjësve të Drejtorisë së Shëndetit Publik në Librazhd u ka kushtuar shtrenjtë atyre dhe vet banorëve të Librazhdit.
Kati i dytë i kësaj godine u përfshi nga flakët dhe u shkrumbua thuajse e gjitha. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 15:30.
Shkak i zjarrit dyshohet të jetë bërë një ngrohëse, e cila ishte harruar e ndezur nga punonjësit e kësaj qendre poshtë një tavoline.
Si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot