Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, January 25, 2018

Çifti nga Përrenjasi braktis foshnjën në mes të Elbasanit, ja kush janë!

Një telefonatë ka mbërritur tek emisioni i mëngjesit në Televizionin Klan. Një grua nga Elbasani ka treguar një histori të dhimbshme të ndodhur ditën e djeshme në ambientet e Spitalit Rajonal Elbasan.


Sipas telefonuese një kushërirë e saj, e cila është studente e infermierisë në Elbasan, i ka shkuar në shtëpi duke qarë. Pasi e ka pyetur shumë herë për shkakun se përse po qante, studentja e infermerisë ka rrëfyer rastin e dhimbshëm.
Sipas kësaj të fundit në ambientet e Spitalit Rajonal Elbasan dikush ka lënë një foshnje të vogël dhe është larguar.


Studentia i ka treguar edhe fotot e foshnjes kushërirës së saj. Një foshnje që u përshkrua nga telefonuesja si shumë e bukur (ashtu si të gjithë foshnjet).
Gjithashtu telefonuesja i bëri thirrje nënës që ka braktisur atë foshnje që të kthehet dhe ta marrë sërish atë fëmijë ëngjëllor.

Çifti mendohet te jete nga qyteti i Prrenjasit, ata jane identifikuar nga policia me inicilaet A.K dhe bashkeshorti .G.Q. Uniformat blu kane marre ne pyetje ciftin per braktisjen e femijes.

x

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot