Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, January 10, 2018

Burrit nga Librazhdi i ikën truri, i futet në shtëpi gruas 12 vite më të re

Një burrë i moshës 52-vjecare në Librazhd ndodhet në telashe pasi i është futur në shtëpi pa pëlqimin e saj një gruaje 12 vjet më të vogël se vetja.


policia-e-shtetit

Lajmi konfirmohet nga blutë e Elbasanit, të cilat bëjnë me dije se më datë 10.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për shtetasin RR.P, 52 vjeç, banues në Librazhd.Pasi dyshohet se më datë 09.01.2018, është futur në banesën e shtetases R.Ç, vjeç 40, pa pëlqimin e saj.Ka qene gruaja e cila ka bere denoncimin ne Polici dhe ka rrefyer se ndihet shpesh e shqetesuar prej tij.Ai akuzohet për veprën penale parashikuar nga Neni 112 i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot