Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, December 4, 2017

Video shokuese/ “Jemi perëndi të rrugëve, na mungojnë vetëm prostitutat”, jeta në burg e kriminelëve shqiptarë në Britani

Kriminelët shqiptar janë bërë sërish objekt mediat në Britaninë e Madhe. Një prej mediave më të mëdha në vend, The Sun, ka publikuar foto dhe video të kriminelëve shqiptar të cilët konsumojnë drogë në ambientet e burgut.

Sipas kësaj medie imazhet tronditëse janë më të fundit që dalin nga burgjet, të cilat tregojnë se të burgosurit gëzojnë një kohë të mrekullueshme në vend të kohës së vështirë.

Video e botuar tregojnë anëtarët e bandës famëkeqe të Hellbanianz, të cilët janë të vendosur në Barking, në lindje të Londrës, duke kërcyer dhe duke pirë duhan në një qeli. Më parë këtë javë, një grup i Hellbanianz mendohej të ishte përfshirë në një grindje masive në sheshin Trafalgar të Londrës, ku ata kishin mbledhur për të festuar Ditën Kombëtare të vendit të tyre. Në videot e marra nga The Sun, një njeri mund të shihet duke vallëzuar në muzikën e rëndë “gangsta”, ndërsa ai tymos një cigare marjuan në qelinë e tij. Një tjetër postim që tregon dy burra që ndajnë një mendim thotë: “Ne jemi perëndi të rrugëve. Në burg kemi gjithçka, mungojnë vetëm prostitutat “./

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot