Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, December 8, 2017

"Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver", zbulohet kartolina intime e Edi Ramës

Sot të gjithë e kritikojnë dhe flasin për punën dhe veprën e Enver Hoxhës, por një herë e një kohë asnjë nuk guxonte ta kundërshtonte apo të mendonte ndryshe nga ai.

Edi Rama, kryeministri i sotshëm ka qenë një nga të rinjtë, të cilët dëshironin jetë të gjatë xhaxhit Enver, e madje këtë e shkruante dhe në kartolinën intime dërguar dajës, Spiro Kolekës.

Kartolina e mëposhtme është dërguar me rastin e Vitit të Ri, në 29 dhjetor të vitit 1982. Kartolina mban poshtë vulën e dërgimit dhe është postuar nga ish-drejtori i muzeut Historik-Kombëtar, Melsi Labi.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot