Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, December 6, 2017

Shoku i fëmijërisë për arrestimin e Mariglen Debrovës: Mos e përmendi më Cërrikun se i ulni vlerat kur shkruani për atë

Arrestimi i Mariglen Debrovës ka nxitur shumë miq që ti vihen kundër medias online për abuzimet që po i bëjnë familjes së tij. I njohur si Gulinist ai është arsimuar në Cërrik si dhe ka vazhduar shkollën e lartë në Egjipt.


Në statusin e tij shoku  tij i fëmijërisë shkruan i nervozuar në fakt nuk e kishte fjalën për shokun e tij që është arrestuar por për qytetin e Cërrikut që mesa duket është më i rëndësishëm se shoku i tij:


Për Gazetarët: Personi i arrestuar në Turqi (Si Gulenist) buk është nga Cërriku. Informohuni mirë, pasi në Cërrik është Arsimuar. Merrni një informacion përpara se të bëni lajmin, sepse Cërriku nuk e meriton këtë përmbajtje./ 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot