Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 2, 2017

Treni përplas për vdekje një të moshuarNjë tjetër aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Durrës mëngjesin e kësaj të enjteje.

Treni i linjës Shkodër- Durrës, ka aksidentuar për vdekje të moshuarën  F. B. 70 vjeçe, banuese në Rrashbull.

Informacioni paraprak i policisë:

Më datë 02.11.2017, rreth  orës 09:40, në lagjen nr. 14, treni i linjës Shkodër- Durrës, me makinist shtetasin G. R. 62 vjeç, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen F. B. 70 vjeçe, banuese në Rrashbull.

Makinisti ndodhet në vendngjarje dhe do të shoqërohet në Komisariat për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot