Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 2, 2017

Librazhd/ Kryetari i Bashkisë, Kastriot Gurra, nënshkruan marrëveshje me AmerikanëtKryetari i bashkisë së Librazhdit kastriot Gurra, ka nënshkruar një sërë projektesh me USAID. Ja çfarë deklaron Gurra: Sot nenshkruam marreveshjen e bashkepunimit me UNDP Albania ne kuader te programit rajonal ReLOaD. Me ane te ketij programi do permiresojme sherbimet dhe bashkepunimin me shoqerine civile. Bashkia Librazhd eshte nje nder 12 bashkite qe perfitojne nga ky program si nje mundesi tjeter ne kuader te integrimit ne BE. No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot